Header Close dialog
myDictionary.de No Leader

Türkçe-Almanca  İnternet Sözlüğü

HOŞGELDİNİZ
  ÇORBAYA TUZ
  TÜRKÇE ÇEVİRİ
  ALMANCA ÇEVİRİ
  SÖZLÜĞE GİT
  BİZİ TAVSİYE EDİN
  İLETİŞİM / KÜNYE
  SSS
  YASAL UYARI
  İSTATİSTİK

No Link Block 4

Deutsch DEUTSCH     Türkçe TÜRKÇE   Türkçe-Almanca-Sözlük   Türkçe-İngilizce-Sözlük  
DUYURU +++ Forum Büyüyor: Yakında devreye girecek yeni forum konu başlıklarıyla verdiğimiz hizmeti genişleteceğiz +++ ...Sevgi ve Selamlarımızla... myDictionary.de ekibi...

Gönül İşleri, SMS, Sohbet ...

Bu sayfada, Gönül İşleri başlığı altında yazılmış bir kayıt ve bu kayda ilişkin bütün cevaplar yer almaktadır.

Türkçe Karşılığı Aranıyor
Cevap Ver  |  İçindekiler  |  Forum Girişi  

Tercümesi Aranan Kelime
Einzelfreiheitsstrafe
Örnek
Birbirine yakın birden fazla her suç için ayrı hapis cezası olarak anladım ama arkadaşların çözümlerini rica ediyorum.
Yorum
Birbirine yakın birden fazla her suç için ayrı hapis cezası olarak anladım ama arkadaşların çözümlerini rica ediyorum.
cesur ly 03.01.2007 22:42:15

Önerilen Çeviri
http://www.dicle.edu.tr/dictur/suryayin/khuka/hake
Örnek
Alm. CMUK 112 a I nr. 2 de zikredilen, ancak bunun dışında kendisiyle ilgili olarak Alman Hukuku‘nda herhangi bir kanuni düzenleme bulunmayan müteselsil suçta, her biri tek başına kanundaki tipe uygun birden fazla fiilin hukuki açıdan bir fiil
Yorum
Alm. CMUK 112 a I nr. 2 de zikredilen, ancak bunun dışında kendisiyle ilgili olarak Alman Hukuku‘nda herhangi bir kanuni düzenleme bulunmayan müteselsil suçta, her biri tek başına kanundaki tipe uygun birden fazla fiilin hukuki açıdan bir fiil
zafer 04.01.2007 06:31:49

Önerilen Çeviri
devamı
Örnek
müteselsil suçtan, her biri tek tek de cezalandırılabilen fiiller bakımından hukuken tek bir fiilde birleştirme anlaşılır.
Yorum
müteselsil suçtan, her biri tek tek de cezalandırılabilen fiiller bakımından hukuken tek bir fiilde birleştirme anlaşılır.
zafer 04.01.2007 06:32:12

Önerilen Çeviri
Türkçesi
Örnek
müstakil hapis cezası
Yorum
müstakil hapis cezası
zafer 04.01.2007 06:38:54

Önerilen Çeviri
@zafer
Örnek
sağol Zafer!
Yorum
sağol Zafer!
cesur ly 04.01.2007 12:15:13

Önerilen Çeviri
nMJVIqGcQ
Örnek
I can't get a dialling tone http://al4a.fun al4a mobile "Revlon's reentry into the professional salon channel comesat a time when its U.S. color cosmetics business is treadingwater," BMO Capital analyst Connie Maneaty said in a note. Shemaintained her "market perform" rating and $25 price target onthe stock.
Yorum
I can't get a dialling tone http://al4a.fun al4a mobile "Revlon's reentry into the professional salon channel comesat a time when its U.S. color cosmetics business is treadingwater," BMO Capital analyst Connie Maneaty said in a note. Shemaintained her "market perform" rating and $25 price target onthe stock.
Rogelio 06.05.2019 10:21:41

No Sycscrapper

myDictionary.de'yi ana sayfanız yapın | Favorilerinize ekleyin | Bizi tavsiye edin