Header Close dialog
myDictionary.de No Leader

Türkisch-Deutsch  Online-Wörterbuch

WILLKOMMEN
  ICH MACH' MIT
  TÜRKISCHE ÜBERSETZUNG
  DEUTSCHE ÜBERSETZUNG
  ZUM WÖRTERBUCH
  FREUNDEN EMPFEHLEN
  KONTAKT / IMPRESSUM
  FAQ
  DISCLAIMER
  STATISTIK

No Link Block 4

Deutsch DEUTSCH     Türkçe TÜRKÇE   Türkisch-Deutsch-Wörterbuch   Türkisch-Englisch-Wörterbuch  
MITTEILUNG +++ In kürze folgen noch weitere Forum-Themen +++ viel Spaß - Euer myDictionary Team ...

Ich Mach' Mit!

Auf dieser Seite sind alle Beiträge zu einem Eintrag aufgelistet. Mit Antworten könnt Ihr einen weiterer Beitrag hinzugefügt werden.

Vorschlag für weitere Übersetzung
Antworten  |  Übersicht  |  Home  

Türkisch Deutsch
Eintrag Açıklama ve Ayrılış!  ? 
Grammatik    
Weitere Angaben    
Bereich Allgemein
Kommentar Merhabalar;

obd: Beni çekmeye çalıştığın tuzağın farkındayım, bilmem sen farkında mısın? cümlemden sonra yazdıklarımı gereksiz görüyor ve aslında yeterince farkında olmadığımın işaretleri olarak algılıyorum. Ondan sonra hepimiz toplum, tarih, dil ve din'in parantezine alınmış birer küçük açıklamayız diye bitirseydim, hiç sorun olmayacaktı. Varsın olsun, olanda hayır vardır.  
gölge 30.04.2012 00:46:08

Türkisch Deutsch
Eintrag Açıklama ve Ayrılış! ?
Grammatik    
Weitere Angaben    
Bereich Allgemein
Kommentar İnsan ön yargıları sayesinde bilmediği (bilmek ne sahi?) konularda da yorum yapar, yapabilmeli de, haddi aşmamak kaydıyla. Bu durum bizatihi aklın, mantığın gereğidir diye düşünüyorum. Ön yargılar vestiyerde bırakılacak aksesuarlar değildir, bunu biliyorum.  
gölge 30.04.2012 00:48:57

Türkisch Deutsch
Grammatik    
Weitere Angaben    
Bereich Allgemein
Kommentar Ne ön yargılarımız, ne de diğer bütün yapıp ettiklerimiz salt kendi çabalarımızın ürünü değildir. Bazı sorular sorulmamalı, sorulsa bile cevap verilmemelidir, cevap vermeye kalkmak işte tuzak bu, o tuzağa düştüm, meğerse tuzağın farkında değilmişim. Şifam uzaklarda, yarama tuz basmak isteyen olursa kan izlerimden bulabilirler.
Selam ve saygılarımla! 
gölge 30.04.2012 00:57:26

Türkisch Deutsch
Grammatik    
Weitere Angaben    
Bereich Allgemein
Kommentar gölge, sen benim kafa bir tas attin ben de senin kafana bir tas attim. elestirileri kabul edemiyorsan ya da karsilastigin bir soruyu ya da cevabi ilk olarak olumsuz tarafindan yorumluyorsan bence hemen kalemini kir. az bilinen bilinen bir tabir vardir " koklama küserim cicegi gibisin " derler. ne olduysa oldu, gerci önemli bir sey de yok ortada. ben sana sadece sitem ettim.
sen de 2 satir yazi yazip küsüp gidiyorsun. ne yani bu alinganlik?  
Okyanusda Bir Damla 30.04.2012 01:40:20

Türkisch Deutsch
Grammatik    
Weitere Angaben    
Bereich Allgemein
Kommentar yazmiyacaktim ama dayanamadim. ben sana sorulamayacak bir soru sormadim ve senin sahsina yönelik bir soru sormadim. istersen yazdiklarimi tekrar oku. bu konuda bilgisiz oldugumu belirterek senin bilgine basvurdum. bilim, sanat ve felsefe tarihine bir bak! bu bir zincir gibidir. her bilim adami, sanatci ya da filozof kendisinden öncekilerden etkilenmistir. ve uzun yillar icinde hepsi birer halka ekleyerek bir zincir olusturmus ve unutlmaz olmuslardir.

Okyanusda Bir Damla 30.04.2012 02:09:05

Türkisch Deutsch
Grammatik    
Weitere Angaben    
Bereich Allgemein
Kommentar O yarayi kendin actigin icinde o tuzu kendin basmalisin! Ama tuzu basmadan önce bir dakika düsün bir doktora git belki iyi gelen bir merhem vardir. Aksi takdirde yine düsünmeden ilk aklina geleni yaparsan yaran iltahap kaplar.

Bu yazdiklarimi okuyacagini ama cevap yazmayacagini biliyorum. Zaten sen yazsan da ben yazmayacagim. Gereksiz bir atisma sonucta. Bana 30 dk. ye mal oldu.
Ama yazdiklarimi hic olmazsa olumlu tarafindan görerek yorumla...

Selamlar

Okyanusda Bir Damla 30.04.2012 02:15:13

Türkisch Deutsch
Grammatik    
Weitere Angaben    
Bereich Allgemein
Kommentar Merhabalar,
neler oluyor burada böyle, inanın hiçbir şey anlamıyorum! "Insiderwissen" gibi... biri beni uyandırsın!
birbirimizi tanımasak bile; ikiniz de benim için çok değerlisiniz!
yazsanız da yazmasanız da...
Hoşgörü ve Sevi!!!

Sevgiler...

nora 30.04.2012 02:47:02

No Sycscrapper

myDictionary als Startseite | Zu den Favoriten hinzufügen | Freunden empfehlen